0

BAHÇIVAN PEYNİR YENİ WEB SİTESİNDE

Türkiye gıda sektörünün öncü kuruluşlarından Bahçıvan Gıda, yenilenen web sitesiyle peynir severlerin yeni adresi olacak. Peynirle yapılan leziz tariflerden peynirin tarihine kadar birçok bilginin yer aldığı yeni web sitesi, kullanıcılara, son teknolojik alt yapısıyla da kolay ve hızlı bir kullanım sağlıyor.

Türkiye gıda sektörünün öncü şirketlerinden Bahçıvan Gıda, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde 1956 yılında başladığı peynir yolculuğuna bugün “insanların iyi beslenmesini, iyi yaşamasını sağlamak ve sonraki nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak” vizyonuyla devam ediyor.

Tüketicisine daha sağlıklısını daha iyisini sunmak için çalışan Bahçıvan Gıda, yenilediği ve birbirinden güzel içeriklerle hazırladığı web sitesi www.bahcivanpeynir.com’da peynir severleri buluşturuyor. Her peynirin yolculuğu bir başka diyen Bahçıvan Gıda’nın yeni sitesinde peynir çeşitlerinden, peynirli tariflere ve peynirin tarihine kadar birçok bilgi yer alıyor. 

Yenilikçi bir yaklaşımla hazırlanan www.bahcivanpeynir.com, son teknolojik alt yapısı, pratik ve hızlı gezinme yapısı sayesinde de kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.

↑ Back to top