0

FOOD AND TRAVEL’IN EN GÜZEL FOTOĞRAFLARINDAN DERLENEN SERGİ 20-29 HAZİRAN’DA METRO CITY’DE…

Metrocity Alışveriş Merkezi yaza eğlenceli bir merhaba demenizi sağlayacak bir etkinliğe başlıyor. Geçmiş yıllarda gittiğiniz bir tatilin bu yaz yepyeni bir tatil kazanmanıza sebep olmasını ister misiniz?

 

Metrocity “Eski Tatil Fotoğrafını Getir, 5 Yıldızlı Bir Tatil Senin Olsun” sloganıyla yola çıktığı etkinlikte birinci olan fotoğraf sahibine Bodrum Kefaluka Resort Hotel’de bir hafta her şey dahil tatil hediye ediyor.

 

Katılımcılar geçmiş yıllarda geçirdikleri ve unutmadıkları en eğlenceli tatil fotoğraflarını Metrocity’e mail olarak gönderecekler. Jürinin seçeceği en eğlenceli, değişik ve ilginç tatil fotoğrafı bu harika tatili kazanacak. Bodrum’un en güzel koyunda, Ege’nin derin maviliğini kucaklayan, büyülü mimarisiyle bugüne dek yaşamadığınız masalsı bir tatil, Kefaluka Resort Hotel’de kazanacak Metrocity AVM ziyaretçisini bekliyor olacak.

 

Aylık seyahat kültürü dergisi Food and Travel ile birlikte gerçekleşecek etkinlik kapsamında sizi yaza, denize, tatile hazırlayacak, iş stresinden ve şehrin sorunlarından uzaklaşıp bir anlığına uzak yolculuklara çıkartacak harika bir fotoğraf sergisi de düzenlenecek. Food and Travel’da yayımlanmış dünyanın farklı köşelerinden masalsı seyahat fotoğraflarından oluşan Food and Travel Fotoğraf Sergisi, alışveriş merkezinin değişik noktalarında sergilenecek. Harika doğa manzaraları, kumsallar, keşfedilmemiş güzellikler, Metrocity AVM ziyaretçilerini düşsel bir yolculuğa çıkartacak.

Yaza, rahatlamaya, muhteşem bir tatile ve masalsı bir sergiye hazırsanız, 20-29 Haziran tarihleri arasında Metrocity Alışveriş Merkezi’ne gelin.

 

Eski tatil fotoğraflarınızı da yesim@mayahalklailiskiler.net adresine şimdiden gönderip yarışmaya katılın.

↑ Back to top

Yorumlar

İlk yorum yapan siz olun.

Yorum yapın

Your email address will not be published.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.