0

Bodrum’dan lezzet hikâyeleri

Bodrum’un en yeni zincir markalarından Titanic Deluxe Bodrum, sadece Cennet Koyu’na nazır konforlu konaklama, dinlenme ve eğlence olanaklarıyla değil, her biri birbirinden farklı tatlar sunan restoranlarıyla da Bodrum tatiline damgasını vuruyor.

Ege’nin en güzel koylarından Güvercinlik’te, Pina Yarımadası’nda yer alan Titanic Deluxe Bodrum, bu yaz kapılarını açtı. Berlin, Antalya ve İstanbul’daki otelleriyle hem resort hem de kent otelciliğini başarıyla yürüten grubun BeFine Spa’dan Tini Kids Club’a, bünyesindeki tüm markaları yeni otelde de konuklara birinci sınıf hizmet vermeye başladı.

Nefis Cennet Koyu manzaralı odaları, plaj ve havuzu, eğlence ve aktivite imkânları ve markanın alametifarikalarından olan zengin spor ve toplantı olanakları, Titanic Deluxe Bodrum’un başarılı bir proje olduğunun başlı başına ispatı. Ancak otelin en güçlü yanlarından biri, hepsi birbirinden özel ve farklı tatlar sunan restoran, kafe ve barları. Titanic markasının diğer otellerini, özellikle Titanic Deluxe Belek’i bilenler, grubun lezzet konusunda ne kadar hassas olduğunu da iyi bilir.

Giresunlu Mehmet Aygün’ün Berlin’de, yeme-içme sektöründeki başarılı yatırımlarıyla büyüyen grubun Hasır markası, kendi başına bir başarı hikâyesi. Hasır’ı ve resort otelciliğinde açık büfe anlayışına alakart kalitesi getiren yeme-içme anlayışlarını bilince, yeni projenin restoran ayağının güçlü oluşuna da şaşırmıyoruz haliyle. Titanic Deluxe Bodrum’da ana restoranın yanında Türk, İtalyan ve Uzakdoğu mutfaklarından özel lezzetler sunan alakart restoranlar hizmet veriyor.

Her biri alanında usta şeflere emanet edilen bu restoranlar, dünya mutfaklarının ayrıcalıklı tatlarını otelin yerli ve yabancı misafirlerine unutulmaz lezzetler sunmak üzere tasarlanmış.

 

↑ Back to top