0

SON YILLARIN GÖZDE TATIL DESTİNASYONLARINDAN BİRİ OLAN KARADAĞ’IN ADRİYATİK KIYILARINDAKI PORTONOVI RESORT SUNDUĞU KONFOR, HİZMET VE SOSYALLİKLE MİSAFİRLERİNE ÇOK ŞEY VADEDİYOR…

Karadağ, el değmemiş sahilleri, doğası ve UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan tarihi şehirleri ile son yıllarda seyahat severlerin en gözde tatil noktalarından biri. Hal böyle olunca da Adriyatik’in incisi, tüm dünyadan gelen lüks turizm yatırımcılarının önemli projelerine ev sahipliği yapıyor; Portonovi Resort gibi…

Boka Körfezi’nin masalsı kıyılarında yer alan, küçük sokaklarını sanatla buluşturan Portonovi Resort, misafirlerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kiralanabilen lüks villa ve daire seçenekleri, yaşam alanları, restoranları, yat limanı ve yat kulübü ile modern şehircilik akımının en güzel örneklerinden biri olarak tatil konseptine yeni bir pencere açıyor. Bu sene açılan Yat Klübü, deniz tutkunlarına hitap eden Portonovi Regatta gibi çeşitli aktivitelere de ev sahipliği yapıyor. 

Sağlıklı yaşam söz konusu olduğunda da Karadağ’da akla ilk gelen yer Portonovi.  Avrupa’nın ilk One & Only lüks tesisi bünyesinde olan Chenot Espace Medical Spa’daki çok kapsamlı sağlıklı yaşam hizmetleri ile tatil köyü konseptine yeni standartlar getirilmiş. Son teknoloji ve bilime dayalı tedavileri ile Chenot Yöntemi size detox ile yenilenmenin dönüştürücü yolculuğuna çıkarıyor. Doktorlar tarafından geliştirilen programlar ve bilimsel tasarlanmış tedavilerle, fiziksel canlılık ve optimum ruhsal gelişime ulaşmanız en büyük hedefleri. 

Karadağ’ın tarihle doğasının sentezlendiği Portonovi Resort ta konuklar hem eğlenceyi hem de dinginliği bir arada yaşayabilirken Karadağ mutfağının tüm lezzetlerinin lokal bağlardan elde edilen içeceklerle bünyesindeki restoranlarda başarılı bir şekilde harmanlıyor. Burası sadece yaz mevsiminde denizi ile değil dört mevsim gastronomisi, çevresindeki orta çağ kasabaları, doğası ile dört mevsim tercih edilecek bir tesis olma özelliği taşımakta. 

Portonovi Resort restoranları

Square Sahil kasabasının dinginliğini yaşamak isteyenlere elegan ve şık ortamında denize karşı keyifli bir lezzet deneyimi sunuyor.

Romeo ve Juliet Ünlü İtalyan şefler tarafından hazırlanan en lezzetli İtalyan lezzetleri, dünyanın dört bir yanından en iyi şaraplarla birlikte samimi bir atmosferde sizi bekliyor.  

Godo 20’den fazla dondurma çeşidi, taptaze tatlıları ve gerçek İtalyan espresso kahvesi ile size tatlı bir mola yaşatıyor.

Perla Square Portonovi Herceg Novi dağlarındaki küçük köylerden özenle seçilmiş taptaze ürünler ile hazırlanan Karadağ mutfağı içinde, zeytin ağaçları altında sizi gastronomik bir deneyim yaşatıyor.  

Maison Du Monde Canlı müzik, lezzetli yemekler, içecekler, nargileler ve puroları ile keyifli zaman geçirmek isteyenlerin tercihi…

Koffein Elegan bir müzik eşliğinde taze kavrulmuş kahve, birinci sınıf çay ve taze sıkılmış meyve suları içeren bir bar.

Tapasake One&Only otelinin havuz başı restoranı olan Tapasake Club, suşi ve sashimi’lerden ceviche’ye tempura sebzelerden yaratıcı lezzetlere çağdaş Japon mutfağından etkilenen özel bir konsept.

Ulaşım

Türk Hava Yolları günde iki kez başkent Podgorica’ya, haftada 3 kere Tivat’a uçuyor. Vizesiz ve sadece 1,5 saatlik yolculuk sonunda Karadağ’a ulaşmak mümkün.

Rezidanslar hakkında daha fazla bilgi için –  enquiries@portonovi.com

Rezervasyon için –  stay@portonovi.com

Etkinlikler hakkında daha fazla bilgi için –  events@portonovi.com

↑ Back to top