0

PAŞABAHÇE ZESTGLASS ÜRÜNLERİ İLE MUTFAKLAR İÇİN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Evlerin ve sofraların vazgeçilmezi Paşabahçe, inovatif özelliğiyle cam ürünlere yeni fonksiyonlar kazandıran Zestglass serisini zenginleştiriyor. Paşabahçe, seride yer alan kavanoz, baharatlık ve yağlık-sirkelik ürünleri ile modern mutfaklar için yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor.

12.06.2020 – Paşabahçe, Zestglass serisiyle, tüm cam ürünlerini farklı bakış açılarıyla yeniden değerlendiriyor, ileri dönüşümle modern mutfaklar için kullanışlı ve göze hoş gelen yepyeni ürünler üretiyor, renkli aksesuarlarıyla mutfakları geleceğe taşıyor. Zestglass serisi, Paşabahçe’nin ürün gamında yer alan cam ürünlere renkli kapak ve aksesuarlar eklenerek tamamen farklı fonksiyonlara sahip yepyeni formlara dönüşüyor.

Seride yer alan ve her ihtiyacı karşılayan 4 farklı kavanoz sayesinde kuru gıdalar güvenle ve sağlıkla muhafaza edilebiliyor. Zestglass serisinde yer alan 2 farklı boydaki yağlık ve sirkelik renkli kapaklarıyla dikkat çekerken, Zestglass baharatlık istenilen miktarda baharat kullanımına olanak sağlayan farklı boydaki delikleri sayesinde mutfaklarda kolaylık sağlıyor.

Renkli aksesuarlarıyla mutfakların yeni yardımcısı olan Zestglass serisi, göz alıcı tasarımlarıyla da mutfaklara yepyeni bir soluk katıyor.

Paşabahçe Hakkında

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., cam ev eşyası alanında Avrupa’nın ikinci, dünyanın ise üçüncü büyük üreticisidir. İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan ‘Paşabahçe Mağazaları’nıda bünyesinde barındıran Paşabahçe Cam, 80 yıllı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer almaktadır.

Otomatik ve el imalatı olarak 10 binin üzerindeki ürün çeşidiyle çok geniş bir müşteri kitlesine hitap eden ve ürünlerini 140 ülkeye ihraç eden Paşabahçe Cam, üretim faaliyetlerini Türkiye’de Kırklareli, Eskişehir ve Denizli fabrikalarında, yurt dışında ise Bulgaristan, Rusya Federasyonu ve Mısır’daki tesislerinde gerçekleştirmektedir.

www.pasabahce.com.tr

↑ Back to top