0

COLUMBIA PFG İLE TEKNEDE VE SAHİLDE KEYİFLİ ANLAR!

Devrim yaratan teknolojileri ile en stil sahibi tasarımları birleştiren Columbia’nın teknede ve sahilde geçireceğiniz her anı daha keyifli hale getirecek PFG Koleksiyonu ile tanışın!

Denizde ve doğa yürüyüşlerinizde yüksek konfor sağlayan PFG Koleksiyonu, yaz aktivitelerinizde sahilin ve güneşin tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Denizde keyifli aktivitelerde konfor sağlayan LOW DRAG™ PFG ayakkabılar Omni-Grip™ teknolojisi ile ıslak zeminlerde bile sağlam tutuş sağlıyor. Techlite™ teknolojisi ile yüksek enerji dönüşümü sağlarken Blood ‘n Guts™ teknolojisi ile su ve lekelere karşı koruma sunuyor.

Bakteri üretimini engelleyen antibakteriyel koruma sağlayan Tamiami™ II gömleğin özellikleri saymakla bitmiyor. Omni-Wick™ teknolojisi ile yırtılmaz kumaş özelliği sunan bu gömlek Omni-Shade™ teknolojisi ile 40 faktör güneş koruması sağlıyor. Havalandırma özelliği, katlanarak kısalabilir kollar ve olta çubuğu tutucu özellikleri ile tekne aktivitelerinizin konforunu arttırıyor. 

Columbia, teknede, denizde veya sahilde hayatın her alanında macera tutkunlarını güvenle koruyor.

Columbia ürünlerine www.columbia.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

COLUMBIA

Dış giyim, ayakkabı, aksesuar ve ekipman pazarlarının önde gelen yenilikçi firması olan Columbia Sportswear 1938 yılında Portland, Oregon’da kurulmuştur. Columbia ürünleri 100’den fazla ülkede satılmaktadır ve yenilik, kalite ve performans için uluslararası bir üne sahiptir. Columbia ürünleri, açık hava meraklılarını dış etkilerden korumak için geliştirilmiş yenilikçi teknolojilere ve tasarımlara sahiptir.  Bu özelliği, konforu arttırır ve açık hava etkinliklerini keyifli hale getirir.

↑ Back to top