0

LE PAIN QUOTIDIEN YENİ ŞUBESİNİN KAPILARINI GÖRKEMLİ DAVETLE MARRİOTT EXECUTİVE APARTMENTS İSTANBUL FULYA‘DA AÇTI!

Dünyada en çok sevilen gastronomi markalarından biri olan Belçikalı Le Pain Quotidien 5. şubesini İstanbul’un cazibe bölgelerinden biri olan Fulya’da Marriott Executive Apartments‘da açtı. Le Pain Quotidien yeni açılan şubesini yeni yıl konseptli, iş, sanat, medya ve cemiyet dünyasından seçkin isimlerin katıldığı özel bir davete imza attı. Bu çok özel davete Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci ve Hilal Deveci, Honest Holding Pazarlama Direktörü Tuğçe Tanju Atıl, Arzu Kunt, Sinan Öncel, Mustafa Taviloğlu, Yahşi Baraz, Alegra Levi, Yüksel Mermer, Batya Kebudi, Orkun Bulut, Füsun Kuran, Kadriye Olgar,  Nermin Aşçıoğlu gibi cemiyet ve iş dünyasının tanınmış isimleri katıldı.  

LE PAIN QUOTIDIEN’ DEN BÜYÜLÜ YENİ YIL DAVETİ!

Lezzetli yiyecekler ve keyifli sohbetlerin yapıldığı samimi komünal masaları, özgün ve doğal menüsü ile bilinen Le Pain Quotidien, geceye konukları için özel olarak hazırladığı yeni yıl konsepti ile taçlandırdı. Kendi alanında öncü gastronomi markası Le Pain Quotidien davete katılan konukları için hazırlanan birbirinden lezzetli ikramlarıyla tam bir lezzet şöleni yaşattı. Yeni yıl konseptinin tam olarak hissedildiği gecede konuklar ikramların yanında servis edilen şarap ile özel bir deneyim yaşadılar.

Mekanın dekorasyonundan, tasarımlarına, lezzetli ikramlardan, atmosfere nüfus eden canlı müzik eşliğinde konuklar yeni yılı erken kutlama şansıyla geç saatlere kadar keyifli ve büyülü vakit geçirdiler. 

Le Pain Quoitidien, dekorasyonundan, tasarımlarına, menü içeriğinden mutfağa kadar her yerde Belçika topraklarından köklenen hikayesini Marriott Executive Apartments İstanbul Fulya‘da gastronomi ile bütünleştirerek misafirperver bir şekilde, uluslararası lezzet yolculuğunu zarif ve basit dokunuşlarıyla haftanın yedi günü servis verecek

HONEST HOLDİNG HAKKINDA

Temelleri 1999’da Honest Turizm Seyahat Acentesi olarak atılan Honest Şirketler Grubu turizm başta olmak üzere İnşaat, taşımacılık, havacılık ve ihracat-ithalat sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Turizm acenteciliğinden otelciliğe, taşımacılıktan havacılığa, inşaattan ihracat ve ithalata, sektöründe kalite ve iyi fiyat politikalarını ilke edinmiş bir yapıya sahip olan Honest Şirketler Grubu aldığı başarı ödülleri ile her geçen gün büyümekte, Türkiye ekonomisine ve tanıtımına katkısını artmaktadır.

Sunduğu hizmetlerin kalitesi, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çeşitli uluslararası ödüller ve sertifikalarla belgelenmiş olan Honest, deneyimli ve eğitimli insan gücüyle faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışırken, toplumsal sorumluluk bilinciyle de hareket ederek liderliğini sürdürmektedir.

↑ Back to top