0

HONEST HOLDİNG BÜNYESİNDE BULUNAN DÜNYACA ÜNLÜ RESTORAN LE PAIN QUOTIDIEN, YENİ ŞUBESİNİN KAPILARINI MARRIOTT EXECUTIVE APARTMENTS İSTANBUL FULYA’DA AÇTI!

İSTANBUL’UN KALBİNDE SAĞLIKLI LEZZETLERE YENİ BİR MEKAN!

 Lezzetli yiyecekler ve keyifli sohbetlerin yapıldığı samimi komünal masaları, özgün ve doğal menüsü ile bilinen Le Pain Quotidien gastronomi alanında yenilikçi çalışmalarıyla her zaman farkını ortaya koyuyor.

Le Pain Quotidien yeni şubesi Marriott Executive Apartments İstanbul Fulya’nın konforlu atmosferinde eşsiz lezzetleri ile tanışmak için sabırsızlanan misafirlerini bekliyor. Dünyaca ünlü markanın metropolün hemen merkezindeki bu yeni şubesi, keyifli iş yemekleri ve sosyal buluşmalar için ideal bir ortam sunuyor.

Le Pain Quotidien Fulya: İstanbul’un En Özel Lezzetlerini Sunuyor!

Mekan dekorasyonundan, tasarımlarına, menü içeriğinden mutfağa kadar her yerde Belçika’dan Türkiye’ye uzanan yolculuğun, köklü ve sağlam bağlarını gastronomi ile bütünleştiren Le Pain Quotidien, Fulya şubesinde 200 kişilik kapasitesi ve eşsiz atmosferi ile Hafta içi 7:30-23:30, hafta sonu ise 7:30-00:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

İstanbul’un lezzet haritasına eşsiz bir katkı sunan Le Pain Quotidien yeni şubesi Marriott Executive Apartments İstanbul Fulya’da misafirlerini bekliyor!

Le Pain Quotidien Fulya: Dikilitaş Mah. Ayazmaderesi Cad. No:10D/10E Beşiktaş / İstanbul

Gelecek Projeler: Emaar AVM ve Nişantaşı Lotus AVM!

Kendi alanında yenilikçi ve öncü olmaya devam eden Le Pain Quotidien, büyüme hedefleri doğrultusunda Emaar AVM ve Nişantaşı Lotus AVM gibi prestijli projelerle de İstanbullularla buluşmayı planlıyor.

Honest Holding Hakkında:

Temelleri 1999’da Honest Turizm Seyahat Acentesi olarak atılan Honest Şirketler Grubu turizm başta olmak üzere İnşaat, taşımacılık, havacılık ve ihracat-ithalat sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Turizm acenteciliğinden otelciliğe, taşımacılıktan havacılığa, inşaattan ihracat ve ithalata, sektöründe kalite ve iyi fiyat politikalarını ilke edinmiş bir yapıya sahip olan Honest Şirketler Grubu aldığı başarı ödülleri ile her geçen gün büyümekte, Türkiye ekonomisine ve tanıtımına katkısını arttırmaktadır.

Sunduğu hizmetlerin kalitesi, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çeşitli uluslararası ödüller ve sertifikalarla belgelenmiş olan Honest, deneyimli ve eğitimli insan gücüyle faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışırken, toplumsal sorumluluk bilinciyle de hareket ederek liderliğini sürdürmektedir.

↑ Back to top