0

LE PAIN QUOTIDIEN’ DE SEVGİLİLER GÜNÜ HEYECANI

Yenilenen menüleri ile her mevsimi kucaklayan, özel reçeteleri ile gastronomi dünyasını heyecanlandıran Le Pain Quotidien’de 14 Şubat Sevgililer Günü heyecanı başlıyor.

Le Pain Quotidien içeriği tamamen doğal, sağlıklı ve formu koruyan yiyecekler, kendine has tarifleri, renkli ve lezzetli tatlıları ile yeme – içme gurmelerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Le Pain Quotidien, 14 Şubat Sevgililer Günü’nün vazgeçilmez kutlama sofralarında yerini almak üzere, yeni lezzetlerine menüsünde yer veriyor. Duygusal anlara eşlik edecek ve damaklarda iz bırakacak, sadece Sevgililer Günü’ne özel yepyeni tatlıları Valentine’s Cake, Cup Cake ve Kalpli Cookie ile özel anlarınızı taçlandırın.

Sevgililer Günü’ne Le Pain Quotidien İmzası

Le Pain Quotidien’de lezzet dolu sofralarınızın tadını kaliteli şaraplar ile çıkarın. Nefis peynir tabaklarının vazgeçilmezi ve unutulmaz lezzetleri ile hayranlık kazanan Le Pain Quotidien, şimdi leziz menüsüyle göze çarpıyor. Ana yemeklerin yanında nefis bir doku yaratacak zengin şarap menüsü ile eşsiz tatlara ev sahipliği yapan Le Pain Quotidien’nin Göktürk ve Suadiye şubelerinde alkol servisi başladı.

Özel hazırlamış olduğu birbirinden lezzetli yiyeceklerden oluşan menüye kaliteli şaraplar eşlik ediyor.  14 Şubat Sevgililer gününe Le Pain Quotidien ile doğal içerikli ve taze tatlılar ile unutulmaz bir geceye hazır olun. 

14 Şubat Sevgililer Günü’nü Le Pain Quotidien ayrıcalığı ile kutlamak isteyenlere özel hazırlanan renkli menüsü ile fark yaratıyor..  Aşkla yapılan leziz yiyeceklerin aranan adresi haline gelen Le Pain

Quotidien sadece 14 Şubat Sevgililer Günü’nde  değil, sevdikleriyle birlikte özel günleri anlamlı kılmak isteyenlerin tercihi olmaya devam edecek. Le Pain Quotidien, menüsünde zengin lezzete sahip olan kırmızı, beyaz ve rose şaraplara yer veriyor.

Honest Holding Hakkında:

Temelleri 1999’da Honest Turizm Seyahat Acentesi olarak atılan Honest Şirketler Grubu turizm başta olmak üzere İnşaat, taşımacılık, havacılık ve ihracat-ithalat sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Turizm acenteciliğinden otelciliğe, taşımacılıktan havacılığa, inşaattan ihracat ve ithalata, sektöründe kalite ve iyi fiyat politikalarını ilke edinmiş bir yapıya sahip olan Honest Şirketler Grubu aldığı başarı ödülleri ile her geçen gün büyümekte, Türkiye ekonomisine ve tanıtımına katkısını arttırmaktadır.

Sunduğu hizmetlerin kalitesi, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çeşitli uluslararası ödüller ve sertifikalarla belgelenmiş olan Honest, deneyimli ve eğitimli insan gücüyle faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışırken, toplumsal sorumluluk bilinciyle de hareket ederek liderliğini sürdürmektedir.

↑ Back to top