0

Güral Porselen ile Kasım’da Aşk Başkadır!

Asırlara dayanan geleneksel porselen şıklığını günümüz teknolojisiyle harmanlayan Güral Porselen, Kasım’da Aşk Başkadır konseptli ürünleriyle sonbahar sofralarına tutku katmaya devam ediyor. Güral Porselen’in Caroline Bone Yemek Takımları, sade ve zarif tasarımlarıyla “Kasım’da aşk başkadır” dedirtiyor.

Sağlıktan ödün vermeden ürettiği dünyaca ünlü porselenleriyle sofralara zarafet taşıyan Güral Porselen, kasım ayının aşk dolu atmosferini sofralarla buluşturuyor. Güral Porselen’in sadelik ve şıklığı bir araya getirdiği Kasım’da Aşk Başkadır konseptli Caroline Bone Yemek Takımları, yuvarlak ve kare tasarımlarına sahip seçenekleriyle sonbahar severlerin beğenisine sunuluyor.

Günlük yemek takımı setlerine göre ürün yelpazesi çok daha geniş olan Caroline Kare Bone Yemek Takımı ve Caroline Yuvarlak Bone Yemek Takımı, 61 ve 85 parça olarak satışa sunuluyor. Ayrıca kasımın sevgi dolu havasından ilham alan Caroline Bone Yemek Takımları, altın ve platin süslemeli seçenekleriyle de şıklığına şıklık katıyor.

Türkiye’de ilk kez Güral Porselen tarafından üretimi gerçekleştirilen şeffaf, dayanıklı, saydam ve son derece zarif krem rengi bone porselenlerden oluşan Caroline Bone Yemek Takımlarına ‘’Gural.com.tr’’ adresinden ve tüm satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Güral Porselen hakkında:

1989 yılında kurulan ve 275.000 m2 alan üzerinde üretim yapan Güral Porselen; Kütahya’nın asırlara dayanan deneyiminin, nesiller boyu yaşatılan ustalığını 2000’li yılların teknolojisiyle birleştirmiş ve kusursuz porseleni yaratmayı başarmıştır. 52 ayrı ülkeye ihraç edilen Güral Porselen; başarıya endeksli şirket politikaları ve gerçekleştirdiği önemli yatırımlarla, globalleşen dünyada ülkemizi başarıyla temsil etmenin gururunu taşımaktadır. Her geçen gün değişen ve gelişen trendleri yakından takip ederek, geliştirilen yaratıcı tasarımları, ar-ge’ye verdiği değer ve müşteri memnuniyeti odaklı stratejileriyle faaliyetlerini sürdüren Güral Porselen, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da lider porselen markaları arasında yerini almıştır.

↑ Back to top