0

FRANKIE İSTANBUL KIŞA HAZIR!

Frankie İstanbul muhteşem bir Bodrum yazından sonra İstanbul’daki değişmez adresinde kapılarını kış sezonuna açtı.

Covid’19 kurallarına göre yapılan düzenlemeler ile yenilenen Frankie, yaz boyunca Bodrum’dan aldığı enerjiyi İstanbul’a taşıyor.

Boydan boya üstü açık terası ile muhteşem İstanbul manzarasına hakim konumu, sevilen sanatçılarla canlı müzik dolu geceleri ve eşsiz atmosferi ile Frankie kış sezonun en iddialı adresi olarak öne çıkıyor.

Menüsü ile de fark yaratan Frankie,  yaratıcı şef Serkan Aksoy’un yönetiminde hazırlanıyor. Malva’da sunduğu menülerde kendine Bodrum Yarınadas’nı seçen yaratıcı şef Serkan Aksoy, bu kez Frankie’de ise kendine Marmara bölgesini üst olarak belirliyor.  Frankie’nin misyonundan gelen coğrafi işaretli ürün kullanımına özen gösteren şefin mevsim ürünleri ile hazırladığı özel menüde tadılması gereken lezzetler arasında; “Aslan Balığı Ceviche”, “Ağır Ateşte Dana Kaburga” ve “Malva Künefe” bulunuyor.

Müziği ile de kışa hazır olan Frankie, Güvenç Dağüstün, Burçin Büke, Bengü Beker, Ada Sanlıman gibi klasikleşen isimlere yeni sezonda, Zeynep Özyılmazel ve Su İdil’i de ekleyerek İstanbul gecelerine renk katıyor.

Frankie, yaz boyunca Malva ve Frankie Beach Club’ta yaşattığı müzik ve yemek keyfini İstanbul’da sürdürmeye devam ediyor.

Adres :  Harbiye Mahallesi, Teşvikiye Cd. 41-41 A – Şişli / İstanbul

Telefon : 212 230 66 66

↑ Back to top