0

Güral Porselen, Dünya Türk Kahvesi Günü’nü birbirinden şık tasarımları ile taçlandırıyor

Sofra sanatının adından söz ettiren öncülerinden Güral Porselen, en koyu ve sıcak sohbetlerin baş mimarı Türk kahvesini Dünya Türk Kahvesi Günü’nde kahve fincanı setleri ile taçlandırıyor. Damakta bıraktığı eşsiz tadı ve mis gibi kokusu ile bol köpüklü dumanı üzerinde sıcacık Türk kahveleri, Güral Porselen Türk kahvesi takımlarıyla bir ömür sürecek dostlukları birleştiriyor.

Geleneksel zanaat bilgisini ve estetik anlayışını çağdaş üretim teknikleriyle birleştirerek kusursuz porselenler üreten Güral Porselen, geleneklerimiz arasında çok önemli bir yeri olan Türk kahvesini, 2013 yılında UNESCO insanlığın somut olmayan kültürel mirası temsili listesine kaydettiren 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nde birbirinden özel kahve fincanlarıyla kutluyor. Porselenin doğallığından ilham alarak tasarlanan Güral Porselen kahve takımları en güzel anlara şahitlik ediyor.

Zanaat, sanat ve kaliteyi modern tasarımlarıyla buluşturan Güral Porselen kahve takımlarına ‘’Gural.com.tr’’ adresinden ve tüm satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Güral Porselen hakkında:

1989 yılında kurulan ve 275.000 m2 alan üzerinde üretim yapan Güral Porselen; Kütahya’nın asırlara dayanan deneyiminin, nesiller boyu yaşatılan ustalığını 2000’li yılların teknolojisiyle birleştirmiş ve kusursuz porseleni yaratmayı başarmıştır. 52 ayrı ülkeye ihraç edilen Güral Porselen; başarıya endeksli şirket politikaları ve gerçekleştirdiği önemli yatırımlarla, globalleşen dünyada ülkemizi başarıyla temsil etmenin gururunu taşımaktadır. Her geçen gün değişen ve gelişen trendleri yakından takip ederek, geliştirilen yaratıcı tasarımları, ar-ge’ye verdiği değer ve müşteri memnuniyeti odaklı stratejileriyle faaliyetlerini sürdüren Güral Porselen, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da lider porselen markaları arasında yerini almıştır.

↑ Back to top