0

DR OETKERDEN 2 YENİ ÜRÜN: KLASİK VE FINDIK AROMALI FRAPPE VE ORMAN MEYVELİ CREME OLE

Dr. Oetker’den yine bir ilk; Klasik ve Fındık Aromalı Frappeler! 

Yeni ürünler geliştirmeye devam eden Dr. Oetker, soğuk kahveseverleri çok mutlu edecek ürünü Frappe’yi tüketicileri ile buluşturuyor. 

Sadece 1 dakikada pratik bir şekilde hazırlanan bu enfes içecek, özellikle kahve ve süt lezzetini bir arada seven ve sıcak yaz günlerinde ferahlamak isteyen tüketicilere farklı alternatifler sunuyor. 

Dr. Oetker, Klasik ve Fındık Aromalı olmak üzere 2 farklı çeşit Frappe’yi tüketicilerinin beğenisine sunuyor. 

Üstelik Frappe çeşitlerini hazırlaması oldukça kolay; buzdolabında soğutulmuş 200 ml süt bir bardağa alınıyor ve üzerine Dr. Oetker Frappe eklenip sadece 1 dakika kaşık ile karıştırılınca hazır hale geliyor. Sıcak yaz günlerinin serinletici lezzeti olmaya aday olan Dr. Oetker Frappe’leri buz ile servis etmek de mümkün. 

Dr. Oetker’den bu yılın Crème Olé’si; Orman Meyveli Crème Olé! 

Pratik hazırlanışı ile tatlı severlerin bir numaralı tercihi olan Dr. Oetker Crème Olé serisine bir yenisi daha eklendi. Yoğun kıvamı, mavi yemiş (blueberry), böğürtlen ve ahududu meyveli lezzeti ile Orman Meyveli Crème Olé, raflarda yerini aldı. 

Dr. Oetker Crème Olé çeşitleri; pişirilmeden, soğutulmuş süt ile sadece 3 dakika çırpılarak hazırlanıyor ve buzdolabında bekletilmeden hemen tüketilebiliyor. 

Seçkin lezzetiyle sunumlarınıza yeni bir soluk getirecek Orman Meyveli Crème Olé ile parfe, kup ve pasta gibi birçok tarif hazırlamak mümkün. 

Dr. Oetker ürünleri satış noktalarından satın alınabileceği gibi, dilenirse Dr. Oetker Sanal Mağaza aracılığıyla da sipariş verilebiliyor. 

Dr. Oetker ürünleri ve tarifleri hakkında bilgi almak isteyenler veya hazırlama/pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0850 222 98 04 no’lu Danışma Hattı’nı arayabilir veya www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler. 

↑ Back to top