0

Cerf Rouge’da nefis pistlere ilk çıkan olmak için erkenden kalkın. Ev, mavi renkli Lapin pistinin başında bırakan Golf telesiyejine 350 metre uzaklıkta yer alıyor (özel shuttle da var).

Buradan, Les Trois Vallées ve onun geniş lift ağı, elinizin altında. Pistlerin keyfini çıkardıktan sonra nefis brownie’lerin servis edildiği akşamüstü çayına yetişmek için sizi hızlıca dağ evine götürecek Lapin pistine çıkın.

Evde rahat yatağın çağrısına kulak vermeyin ve etkileyici günbatımı manzarasına nazır içeceğinizi yudumlamak için balkona çıkın. Burası havai fişek gösterilerini izlemek için de harika.

Yemekler de evin konumuyla uyuşuyor: Kadehleri ve her akşam yemeğinin sonunda sunulan peynir tabaklarını, sadece Fransız mahsulleri dolduruyor. Ekmek de Les Trois Vallées’in en iyisi olarak kabul edilen köy fırınından geliyor.

PİSTTE YEMEK
Le Clos Bernard büyüleyici ormanlık konumu, güneşle yıkanan terası ve odun ateşinde pişen yemekleriyle mükemmel. Önceden rezervasyon yaptırın. Restoran, sizi SkiDoo’yla ön kapıdan aldırabiliyor. restaurantleclosbernard.com

DETAYLAR
Beş odada 10 kişi kalabiliyor. Haftalığı, yemek servisi dahil 5144 €’dan başlıyor. fishandpips.co.uk

↑ Back to top