0

VOONKA’DAN RAMAZAN AYININ KEYFİNİ YAŞAMANIZI SAĞLAYACAK DESTEKLER!

“Ramazan’a Özel 3’lü Avantajlı Paket”

Ramazan ayında öğün sayısının ikiye düşmesi, sağlıklı ve dengeli beslenmeyi daha da önemli hale getiriyor. Bu dönemde dengeli beslenme ve metabolizmanın doğru şekilde çalışması için multivitamin ve minerallerin önemi artıyor. Voonka Vitamins grubu Omega 3 DHA Max, One&Only Energy Max ve Sambucus Nigra ürünlerinden oluşan özel Ramazan Paketini sizlerle paylaşıyor!

Metabolizmanın çalışması için besin öğelerinin dengeli birşekilde vücutta kullanılmasını sağlayan vitamin ve minerallerin günlük beslenmede eksik edilmemesi ve mümkün olduğunca besin çeşitliliğinin sağlanması gerekiyor.

Voonka Vitamins grubu Omega 3 DHA Max, One&Only Energy Max ve Sambucus Nigra ürünlerinden oluşan özel Ramazan Paketi oruç tutarken enerjinizi ve bağışıklık sisteminizi destekliyor.

Voonka Omega 3 DHA Max , 1500 mg balık yağından elde edilen, Trigliserit formda 1275 mg Omega 3 içerir. İçeriğinde bulunan 150 mg EPA ve 1050 mg  DHA ile yüksek oranda DHA ihtiyacı olanlara destek oluyor. Double layer coated (çift katlı enterik kaplama) teknolojileri ile çözünmenin midede değil bağırsakta başlamasını sağlayarak ağıza gelen balık tadını minimize ediyor ve trigliserit formu ile de yüksek biyoyararlanım sağlıyorlar.

Koenzim Q10, L-Karnitin, Kafein, ve Taurin ile zenginleştirilmiş multivitamin kompleksi Voonka One&Only Energy Max; 2 yumuşak kapsül ile günlük temponuzda ihtiyacınız olan enerjiyi sunuyor. Zenginleştirilmiş içeriğinde bulunan B12, B3, Biotin, Folat ile normal enerji oluşumunu destekleyen One&Only ENERGY Max, Selenyum, D Vitamini, C Vitamini ve Çinko ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunuyor.

Voonka Sambucus Nigra ürünü; içeriğinde kara mürver  bitkisinin meyve ve çiçeklerinden oluşan ekstre ve aynı zamanda C vitamini, çinko ve CoQ10 bulunuyor. C vitamini ve çinko; bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunuyor.

Voonka ürünlerini eczanelerden temin edilebilir ve detaylı bilgi için voonka.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Voonka Vitamins Ramazan Özel Avantajlı Paket- 228,98 TL

Voonka Omega 3 DHA Max 52 Yumuşak Kapsül-Voonka One&Only Energy Max 32 Tablet-Voonka Sambucus Nigra Çiğneme Tableti 42 Adet

↑ Back to top