0

PRONTOTOUR, E-TİCARET EKOSİSTEMİNİN 50 BÜYÜK OYUNCUSU ARASINDA!

Online ticaret sektöründe otoriteler tarafından yakından takip edilen Digitalage dergisinin “E-Ticaret Ekosisteminin 50 Büyük Oyuncusu’’ adı altında yapılan araştırmada, turizm sektöründen sadece Prontotour yerini aldı.

Turistik klişelerin dışında müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre birçok alternatifi bir arada sunan Prontotour, yine farkını göstererek online ticaret sektörü araştırmasında da başarılı gösterilen tek turizm firması oldu. Prontotour müşterilerinin Prontotour.com adresinden rahatça ve güvenli alışveriş yapabilmeleri kuşkusuz bu başarıda büyük rol oynamaktadır.

Bu haklı gururu yaşayan Prontotour Pazarlama Müdürü Sarp Özkar;  “Online ticaret sektörünün devleri olan Gittigidiyor, Yemeksepeti, Hepsiburada, N11, Markafoni, Sahibinden.com gibi uzman firmaların arasında bulunmak, işimizi online tarafta da iyi yaptığımızın bir göstergesi. Tek turizm firması olarak bu listede yer almamız, sektörümüzü temsil etmemiz adına önemli bir görev yüklenmiş oluyoruz. Bu başarıyı sürdürmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

80’den fazla ülkeye tur düzenleyen Prontotour, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun fırsatlar sunmaya devam edecek.

Ayrıntılı bilgi için: www.prontotour.com

↑ Back to top

Yorumlar

İlk yorum yapan siz olun.

Yorum yapın

Your email address will not be published.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.