0

MIRADA EXCLUSIVE BODRUMYENİ SEZONA HAZIR!

Mirada Exclusive Bodrum, 15 Mayıs’ta yeni sezona merhaba diyor. Konaklamanın ötesinde bir tatil deneyimi sunan Mirada Exclusive Bodrum, her yaştan misafirine kendilerini iyi hissedecekleri, mutlu bir alan yaratıyor.

Mirada Exclusive Bodrum sezona startını veriliyor. 15 Mayıs itibarıyla misafirlerini ağırlamaya başlayacak olan otel, Bodrum’un en güzel koylarından Asarlık Koyu’nda konumlanıyor ve Karaada manzarası ile dikkat çekiyor.

Mirada Exclusive Bodrum, gastronomi, wellbeing gibi alanları kapsayarak kişisel keşiflere olanak sağlayan ve bireysel gelişime adanmış bir temayı sürdüren anlayışının yanı sıra Ultra Her Şey Dahil konsepti ile hizmet veriyor. Bodrum’un en uzun mavi bayraklı plajlarından birine sahip olan Mirada Exclusive Bodrum, üç farklı alanıyla misafirlerinin deniz keyfine alternatifler sunuyor. Bir iskelesi 3 bin metrekarelik geniş bir alanda hizmet verirken diğeri ise kompakt ve konforu bir arada barındırıyor. Mirada Exclusive Bodrum’un iki iskelesine eşlik eden geniş kum plajı da misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. 

Gastronomide her damağa uygun deneyimler

Mirada Exclusive Bodrum, zengin açık büfe mutfağının yanı sıra Türk, Yunan ve İtalyan mutfağının lezzetlerini sunan üç farklı a la carte restoranı ile farklı damak zevklerine hitap ediyor. Her noktada deneyimi ön plana çıkaran otelin, kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri ile gece büfesi için konsept dahilinde hizmet veren Terrace Restaurant’ı kapalı ve açık alanlarıyla cömert bir seçkiye sahip.

Mirada Exclusive Bodrum’un a la carte hizmet veren üç restoranı konaklama deneyimini gastronomi ile birleştirerek eşsiz bir tatilin kapılarını açıyor. Akşam yemeği için misafirlerini ağırlayan bu konsept restoranlardan ilki modern Anadolu mutfağının en leziz örneklerini sunuyor. Ayrıca deniz ürünleri ağırlıklı mutfağıyla öne çıkan ve Ege’nin ışığını yansıtan Yunan restoranının yanı sıra dünyanın en sevilen lezzetlerini bir aradan arındıran İtalyan mutfağının örneklerini sunan iki farklı seçenek daha Mirada Exclusive Bodrum’da misafirlerle buluşuyor. Mirada Exclusive Bodrum, lokal ürünü ve tarımı destekleyen bakış açısıyla da mutfaklarında başta Aksa Tarım’ın Samsun ve Tekirdağ’da yer alan çiftliklerinde üretilen ürünleri olmak üzere tüm yerel üreticileri destekliyor.

Yeme-içme deneyimini üç öğünle sınırlamayanlar içinse Mirada Exclusive Bodrum’un lounge ve barları devreye giriyor. Ultra Her şey Dahil konseptinde oluşturduğu aperatif yiyecek ve içecek menüleriyle göz dolduran lounge ve barlar, tatilin gözdesi olmaya devam ediyor.

Gymy Kids ile çocuklara özel deneyimler

Mirada Exclusive Bodrum’da çocukların da tatil deneyimi bir başka. Mirada, Gymy Kids iş birliğinde hayata geçen programlarıyla, çocuklar için tatili sporla, sanatla ve doğayla iç içe hale getiriyor. Sabah egzersizleri, eğlenceli parkurlar, yoga, su sporları saatleri ile spora; dans, resim ve yaratıcı drama atölyeleri gibi saatlerle sanata; ileri dönüşüm ve ekoloji atölyeleriyle doğaya dair alanları çocuklarla keşfeden Gymy Kids, Dünya Kültürleri, Ressamları Tanıyorum, Sokak Oyunları ve Hikaye Tamamlama gibi saatlerle de kültürü genç misafirlerine yaşatıyor.

Mirada Exclusive Bodrum’un deneyim odaklı anlayışı, oyun oynamanın sihrine inanan Gymy Kids ile buluşarak çocuklara unutamayacakları bir dünyanın kapılarını açıyor.

Arındırıcı ve canlandırıcı program bir arada

Mirada Exclusive Bodrum, tatili sadece konaklamadan ibaret görmeyen bakış açısıyla spa ve fitness programlarını da çeşitlendiriyor. Tesis içinde yer alan Mia Spa, bedeni ve zihni arındıran masaj ve hamam paketleriyle misafirlerini ağırlıyor. Mia Spa seçkisinde, İnziva & Yenilenme, Bağışıklık Güçlendirici, Güç & Esneklik gibi holistik masaj uygulamalarıyla Bali, İsveç ve Derin Doku gibi klasik masajları da içeren seçenekler bulunuyor.

Tatilde de sporu ihmal etmeyenler içinse Mirada Exclusive Bodrum fitness aktiviteleri vazgeçilmez. Gün boyu farklı saatlerde gerçekleştirilen sabah ve sunset yoga pratikleri, pilates ve full body workoutları ve deniz manzarasına sahip ferah spor salonuyla Mirada Exclusive Bodrum, sporseverleri de deneyime ortak ediyor.

Unutulmayacak bir tatil için

38.000 metrekarelik alanda hizmet veren Mirada Exclusive Bodrum, deniz ve kara manzaralı standart, superior, grand deluxe, executive ve süit tipleriyle farklı ihtiyaçlara göre düzenlenmiş 202 odaya sahip. Denizin yanı sıra havuzu tercih edenler için de biri kapalı alanda diğeri ise açık alan yerde alan iki yetişkin bir de çocuk havuzuyla hizmet veriyor.

Mirada Exclusive Bodrum, Kemer’de Mirada Del Mar ve Erciyes’te Mirada Del Lago ve Mirada Del Monte ile uzun süredir misafirlerine hizmet veren Kazancı Holding çatısı altındaki Aksa Turizm Grup’a ait Mirada Hotels & Resorts markası ile hizmet veriyor. 2022 sezonu ile zincire eklenen Mirada Exclusive Bodrum, 15 Mayıs itibarıyla misafirlerini bekliyor.

↑ Back to top