0

JUAN VALDEZ’İN ANA  SPONSORLUĞUNDAKİ 3 BANT BİLARDO ŞAMPİYONASI 23 EYLÜL’E KADAR DEVAM EDİYOR

Honest Holding bünyesindeki Kolombiyalı Premium kahve markası Juan Valdez, 6-23 Eylül tarihleri arasında Türkiye Bilardo Federasyonu’nun Gölbaşı’nda bulunan Uluslararası Bilardo Tesisleri’nde devam eden 3 Bant Bilardo Şampiyonası’na ana sponsorluk desteği veriyor.

Erkekler, kadınlar, gençler ve artistik olmak üzere 4 kategoriden oluşan şampiyona Türkiye Bilardo Tesisi’nde gerçekleşiyor. 3 Bant Bilardo Şampiyonası’nda “Erkekler” kategorisinde 48 sporcu arasından Tayfun TAŞDEMİR, Berkay KARAKURT, Tolgahan KİRAZ ve Ömer KARAKURT ülkemizi temsil ediyor. “Kadınlar” kategorisinde, 24 sporcu arasından Gülşen DEĞENER ve Güzin Müjde KARAKAŞLI; “Gençler” kategorisinde 24 sporcu arasında Burak HAŞHAŞ, Denizcan AKKOCA, Abdullah KAYA, Alptekin CANÖZKAN; “Artistik” kategorisinde ise 32 sporcu arasında Barış CİN, Mehmet SEZER, Serdar GÜMÜŞ, Hacı Arap YAMAN ve Tuncay GÜLAY temsil ediyor.

23 Eylül 2023  tarihinde final mücadelesi gerçekleşecek olan 3 Bant Bilardo Şampiyonası Erkekler kategorisi TRT SPOR YILDIZ’da canlı olarak izlenebilecek. Diğer kategoriler için ise canlı yayın sadece Afreca tv’den takip edilebilecektir.

Honest Holding turizm, inşaat, taşımacılık, havacılık, ihracat-ithalat olmak üzere farklı sektörlerde sunduğu istihdam ve spor ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle daimi olarak Türk toplumuna farklı alanlarda katkı sağlamaya devam ediyor.

Türkiye Bilardo Federasyonu’nun Gölbaşı’nda gerçekleşecek kıtalararası 3 Bant Bilardo Şampiyonası’na ithafen, Türkiye  Bilardo As Başkanı Cengiz Deveci, Honest Holding’in global bir markası olan Juan Valdez ile  ana sponsorluk desteği vermekten ve  2014 yılından itibaren Türkiye Bilardo Federasyonu başkanlığını yürüten Federasyon Başkanlığı görevini yürüten Sayın Başkan Ersan Ercan’ın aynı zamanda UMB Yönetim Kurulu Üyesi seçilmesinden ve Türk bilardosuna ve ülkemize kattığı değerlerden gurur duyduğunu belirtiyor.

HONEST HOLDİNG HAKKINDA:

Temelleri 1999’da Honest Turizm Seyahat Acentesi olarak atılan Honest Şirketler Grubu turizm başta olmak üzere inşaat, taşımacılık, havacılık ve ihracat-ithalat sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Turizm acenteciliğinden otelciliğe, taşımacılıktan havacılığa, inşaattan ihracat ve ithalata, sektöründe kalite ve iyi fiyat politikalarını ilke edinmiş bir yapıya sahip olan Honest Şirketler Grubu aldığı başarı ödülleri ile her geçen gün büyümekte, Türkiye ekonomisine ve tanıtımına katkısını arttırmaktadır.

Sunduğu hizmetlerin kalitesi, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çeşitli uluslararası ödüller ve sertifikalarla belgelenmiş olan Honest, deneyimli ve eğitimli insan gücüyle faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışırken, toplumsal sorumluluk bilinciyle de hareket ederek liderliğini sürdürmektedir.

Daha fazla bilgi için:info@byevepr.com

Ayrıntılı bilgi için:

https://www.juanvaldezcoffee.com.tr/kahve?gclid=CjwKCAjwpayjBhAnEiwA-

↑ Back to top