0

Divan Brasserie Beyoğlu Kapılarını Yeniden Açıyor

Otel, restoran, etkinlik alanları, pastane ve fırınlarında artırılmış hijyen ve güvenlik kurallarını uygulayan Divan Grubu, eşsiz tarihi yarımada manzarasına hakim konumda bulunan Divan Brasserie Beyoğlu’nda 7 Eylül itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlıyor. Sosyal mesafe kurallarına göre oturma düzenleri yeniden tasarlanan Divan Brasserie Beyoğlu’nda Divan şeflerinin usta lezzetlerine canlı jazz performansı eşlik edecek.

Turizm ve yeme-içme sektörlerinde Türkiye’nin öncü şirketlerinden olan Divan Grubu çatısı altında hizmet veren Divan Brasserie Beyoğlu artırılmış önlemlerle birlikte genelgeler ile uyumlu olarak güvenli bir deneyim sunmak üzere tüm çalışmalarını tamamladı. İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı başta olmak üzere, ilgili kuruluşların belirlemiş olduğu tedbirler ve yeni standartlarla misafirlerini ağırlayacak olan Divan Brasserie Beyoğlu, ‘Divan Demek Güven Demek’ anlayışı ile misafirleriyle buluşuyor.

‘Divan Demek Güven Demek’ mottosuyla güvenli ve sağlıklı bir deneyim sunmayı amaçlayan Divan Brasserie Beyoğlu, Divan lezzetlerini en nezih ve hijyenik ortamlarda deneyimlemek isteyen misafirlerini bekliyor.Dünyaca ünlü şeflerinin ellerinden çıkan gurme lezzetleri Canlı jazz performansının büyülü atmosferinde misafirleriyle buluşturan Divan Brasserie Beyoğlu, bu dönemde sosyal mesafeye uygun olarak tasarlanan oturma düzeni ve sunumuyla, konforlu ve güvenli bir deneyim sunacak. Divan Brasserie Beyoğlu, temassız ve tek kullanımlık menü alternatiflerinden, mutfakta alınan hijyen tedbirlerinin görüntülenebildiği QR kodlara kadar alınan önlemlerle keyifli buluşmalara ev sahipliği yapacak.

↑ Back to top