0

ASİDO İLE MİDE ASİDİ KONTROLÜ ARTIK SİZİN ELİNİZDE!

Sindirim problemleri, günlük yaşamın bir parçası haline gelmiş durumda. Mide yanması gibi mide problemleri ve sindirim sorunları, birçok insanın karşılaştığı yaygın sorunların başında geliyor. Bu sorunlara çözüm sunan Asido, mide asidini dengeleyen ve içeriğindeki kalsiyum sayesinde sindirim enzimlerinin normal fonksiyonuna dönmesine yardımcı olan gıda takviyesi olarak günlük hayatın vazgeçilmezi oluyor!

Asido çiğneme tableti, içerisindeki kalsiyum ve magnezyum sayesinde mide asidini etkili bir şekilde kontrol altına alırken, sindirim enzimlerinizin sağlıklı bir şekilde çalışmasına destek oluyor. Yemeklerden sonra kullanıldığında, Asido mide yanması ve sindirim problemlerinin önlenmesine hızlı ve etkili çözüm sunuyor.

Asido Türkiye’de ilk kez Nane, Tropic ve Frutti ile 3 farklı tat seçeneğine sahip çiğneme tabletleriyle kullanıcılarına farklı lezzet deneyimleri sunuyor. Asido, mide asidini kontrol altına alırken aynı zamanda yemek yemeyi sevenlerin gözdesi oluyor.

Asido Gün Boyunca Her An Yanında!

Günlük hayatta mide sorunu yaşayan veya mide sorunu yaşamaya aday herkes, Asido mide asidi önleyici çiğneme tabletini evde, ofiste, sporda, günlük hayatın her alanında çantasından ayıramayacak!

Asido‘nun etkili formülü, sindirim problemleriyle mücadele etmek isteyen herkes için ideal bir çözüm sunuyor. Gıda takviyesi olarak kullanılan Asido, doğal içeriğiyle güvenli bir şekilde tüketilebilir.

İlaç değildir. Takviye edici gıdadır. Gıda takviyeleri normal beslenmenin yerini tutmaz.Kalsiyum; sindirim enzimlerinin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Voropaiev M, Nock D. Onset of acid-neutralizing action of a calcium/magnesium carbonatebased antacid using an artificial stomach model: an in vitro evaluation. BMC Gastroenterol. 2021 Mar 6;21(1):112. doi: 10.1186/s12876-021-01687-8. PMID: 33676393; PMCID: PMC7937289

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 149 TL (80 Tablet)

Satış noktaları: Eczane ve online satış platformları

↑ Back to top