0

4 MEVSİM GÜNEŞLİ GÜNLERİN KOLLAJEN DESTEĞİ! YENİ VOONKA COLLAGEN SUN EFFERVESCENT

Türkiye’nin ilk ve en geniş kollajen serisine sahip kollajende uzman markası Voonka Collagen, farklı dozlarda ve formlarda kollajen içeren ürün portföyü ile farklı yaşlardaki kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına çözüm sunmaya ve tüketicilerini yeni ürünler ile buluşturmaya devam ediyor.

Voonka Collagen serisinin yeni üyesi Sun Effervescent; güneş altında geçirilen sürede bozulan kollajen yapısını destekliyor; içeriğinde bulunan glutatyon ve selenyum ile ise cilt hücrelerinin antioksidan kapasitesini yükselterek güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlıyor.

Yılın her mevsiminde sürekli olarak cildimiz UV ışınlarına maruz kalmaktadır. Foto hasar olarak isimlendirilen bu durum ise erken yaşlanmanın en büyük nedenidir.

Foto hasar karşımıza; cilt üzerinde görülen kırışıklıklar, pürüzler, çiller ve renk değişiklikleri (pigmentasyon problemleri) gibi birçok cilt sorununa sebep olarak çıkar.

UV radyasyonunun ilk etkilediği molekül ise kollajen lifleridir. Özellikle kollajen hasarı cildinelastikiyet ve nem dengesinin kalıcı bir şekilde etkilenmesine neden olmaktadır.

Kollajenlerinpeptit yapısının bozulduğu bu durum yaz aylarında güneşe tekrarlı bir şekilde maruz kalma ile artış göstermektedir.

Yeni Voonka Collagen Sun Effervescent; güneş altındaki geçirdiğiniz sürede bozulan kollajenyapısını destekliyor ve içeriğindeki glutatyon, selenyum ile cilt hücrelerinizin antioksidan kapasitesini yükselterek güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlıyor.

Yetişkinler tarafından günde 2 defa 1 efervesan tabletin 200 mL suda çözündürülerek tüketilmesi ve çözünme süresini hızlandırmak için karıştırılması tavsiye edilen çilek ve ahududu aromalı Voonka Collagen Sun Effervescent ürününü sadece eczanelerden temin edilebilir; detaylı bilgi için voonkacollagen.com’u ziyaret edebilirsiniz.

↑ Back to top