0

KADIKÖY’ÜN SANAT DOLU KÖŞESİ HEYKEL ATÖLYESİ’NDE HEYKEL KURSLARI DEVAM EDİYOR

Kadıköy’ün sokaklarından yükselen sanat eserlerinin izini sürenler, merakla adımlarını Heykel Atölyesi‘ne doğru yönlendiriyorlar. Çünkü burası, Kadıköy’ün ilk heykel atölyesi olmanın ötesinde, 25 yıldır sanatın kalbinin attığı eşsiz bir mekan!

Kadıköy’ün İlk Heykel Atölyesi Olmanın Gururu!

Heykel Atölyesi, 25 yıldan uzun bir süredir Kadıköy’ün heykel sanatına yön veriyor. İlk açıldığı günden bu yana, binlerce öğrencisine heykel sanatının sırlarını öğreterek içlerindeki sanatçıyı uyandıran Heykel Atölyesi‘nde kesintisiz olarak Heykel kursları, Workshoplar ve Atölye çalışmaları devam ediyor.

Haftada 3 Saat, Ayda 12 Saat Sanat Dolu Zamanlar

Heykel Atölyesi, sanatseverlere yoğun iş ve günlük hayat temposunun arasında bile zaman ayırabilecekleri bir fırsat sunuyor. Heykel kursları, haftada 3 saatlik derslerle aylık toplam 12 saatlik bir zaman dilimine yayılıyor. Bu süre, katılımcıların sanat eserlerine şekil vermeye yetecek kadar ilham dolu ve yaratıcı bir zaman aralığı sunuyor.

Ayda Sadece 800 TL’ye Sanatla Buluşun

Sanatın ışığında birleşmek için çok büyük bir bütçeye sahip olmanıza gerek yok. Heykel Atölyesi‘nde, ayda yalnızca 800 TL’ye sanatseverleri ağırlıyor. Bu rakamla, hayalinizdeki heykel eserlerini yaratma yolculuğuna adım atabilir, seramik, alçı, ahşap, taş gibi farklı malzemelerle çalışma şansı bularak, sanatın büyülü dünyasında iz bırakan eserler yaratabilirsiniz.

Heykel Atölyesi, Kadıköy’ün sanat dolu köşesi olarak herkesi yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya, heykellerinizi şekillendirmeye ve içsel sanatçınızın sesini dinlemeye davet ediyor. 25 senedir süregelen sanatın izlerini taşıyan bu özel atölyede, siz de yerinizi alın ve Heykel Sanatının büyülü dünyasında yerinizi alın!

Adress: Caferağa Mahallesi Cemal Süreyya Sokak 49/1 Moda/ Kadıköy

Telefon : 0216 346 81 85

Web: heykelatolyesi.com

↑ Back to top