0

JUAN VALDEZ’DEN RAMAZAN AYINA ÖZEL ÇİFTE KAMPANYA

‘En Sevdiğiniz Pastanın Yanında Orta Boy Filtre Kahve veya Çay Hediye!’

‘Türk Kahvesinin Yanında Fıstıklı Baklava Hediye!’

Dünya çapında en çok tanınan kahve markalarından biri olan ve ülkemizde Honest Holding çatısı altında yer alan “%100 Premium Colombian Coffee” markası Juan Valdez, Ramazan’a özel siparişlerinizi ikramları ile tamamlıyor.

Kahve tutkunlarının vazgeçilmezi olan Juan Valdez, 11 Mart – 9 Nisan 2024  tarihleri arasında, saat 19:00’ dan  sonra seçeceğiniz favori tatlınızın yanında eşlik edecek orta boy filtre kahve veya çay hediye ediyor.

Juan Valdez, Türk kahvesinden vazgeçemeyenleri de düşünerek, taze çekilmiş çekirdeklerden yapılan Türk kahvesinin yanında fıstıklı baklava ikram ediyor.

Juan Valdez, Ramazan ayı boyunca belirli şubelerde 02.00’ ye kadar servis vermeye devam edecek. Lezzetli tatlılar ile nefis kahvenin bir arada olduğu bu huzur verici ortamda keyifli bir akşam geçirme fırsatını kaçırmayın.

Web sitesi üzerinden şube açılış ve kapanış saat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

https://www.juanvaldezcoffee.com.tr/ramazanda-da-sizlerleyiz

Juan Valdez Hakkında:

Juan Valdez, 1960 yılında Ulusal Kahve Yetiştiricileri Federasyonu tarafından kuruldu ve zamanla, dünya çapında en çok tanınan kahve markalarından biri oldu. Logosunda yer alan Juan Valdez karakteri ile Conchita, markanın vazgeçilmez simgeleri haline geldi. Kahve severler, kahve ambalajı ile özdeşleşen bu iki karakteri gördüğünde, kahvesinin Kolombiya menşeli olduğunu anlamaya başladı. Juan Valdez’in kaliteli kahve çekirdekleri ve oluşturduğu marka algısı, Kolombiya’yı dünyanın en iyi Arabica kahvesi üreticilerinden biri olarak konumlandırmayı başardı. 540 bin ailenin çalışmalarıyla Kolombiyalılarda aidiyet duygusu yaratan Juan Valdez, 14 Aralık 2002 itibariyle kapılarını Bogota’daki El Dorado Uluslararası Havalimanı’ndaki kahve severlere açılmasının ardından, birinci sınıf kahve satışını sürdürerek Kolombiya’nın en iyi kahvecisi olarak hafızalara kazındı. Kolombiyalı kahve yetiştiricileri ile Premium Kolombiya kahvesi arasındaki bağı korurken; pazardaki yeni rakiplerini de dikkate alan Juan Valdez, organizasyon yapısında radikal değişiklikler yaptı. Sürdürülebilirlik üzerine yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Juan Valdez, aynı zamanda takım arkadaşlarının gelişimi ve ülkedeki kahvenin değerini inşa etme amacıyla “İşgücü İçerme Programı’nı” kurdu. Buddies Kolombiya Vakfı ile, bilişsel engelli kişilerin programa dahil edilmesini teşvik etmek için amiral gemisi projesi haline geldi.

↑ Back to top