0

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI YAZ HAVASINI EVLERİNİZE TAŞIYOR

Ev ve yaşama dair binlerce fikir ve öneri sunan Paşabahçe Mağazaları, geniş ürün alternatifi ve birbirinden farklı konseptleriyle bu yaz da evlerinizi güzelleştirmeye devam ediyor.

08.07.2020 – Paşabahçe Mağazaları, her tarz ve bütçeye uygun, birbirinden farklı yaz konseptli yeni sezon ürünleri ile evlerinize yaz sıcaklığını getiriyor. Sunduğu sayısız ürün seçeneği ile yaz aylarının büyüleyici ve dinamik havasını yaşatmayı vadeden Paşabahçe Mağazaları, bardaklardan kupalara, tabaklardan vazolara kadar birbirinden farklı ürünleri ile yazın enerjisini evlerinize taşıyor.

Rengârenk bir yaz…

Paşabahçe Mağazaları, Donut, Sugar, Sea World bardak seti, Toz Şeker bardaklar ve Karpuz Coaster bardak altlığı ile sofraların havasını değiştiriyor.

Kaktüs trendi son dönemde dekorasyondaki popülaritesini giderek artırırken kaktüs vazo ve objeler ev ve yaşam alanlarında renkli, daha canlı ve pozitif duygular yaratmanıza yardımcı oluyor.

İçli dışlı bardaklar ile yazın havası değişiyor

Son dönemin trendi haline gelen çift taraflı bardaklardan İçli Dışlı bardaklar, hem keyifli sohbetlerinize hem de şık sunumlarınıza eşlik edecek. İçli Dışlı Üzüm Bardak ve İçli Dışlı Çilek Bardak tasarımlarıyla sofralara farklılık katarken camın sağlıklı yapısına bir kez daha vurgu yapıyor.

Electrum serisi ile iddialı bir yaz!

Sağlıklı ve güvenli yapısıyla Electrum Stoneware serisi rengârenk yaz bahçelerini anımsatan tonlarıyla yaz sofralarına renk katıyor. Electrum Stoneware pasta tabakları ve espresso fincanları ise yemek sonrası sohbetlerinizi daha özel kılıyor.

Derin Mavi…

Mavinin farklı tonlarının bir araya geldiği Atlantic porselen serisi sade yaz sofralarını mavinin dinginliği ile tamamlarken, Wave serisi farklı formu ile oldukça modern bir hava yaratıyor. Navy seramik servis ürünleri sofralarda farklı bir tarz arayanlar için ideal bir seçenek oluşturuyor.

Piri Reis vazo ve Zümrüt vazo ise canlı ve sıcak renkleriyle evlere ve yaşam alanlarına güneş gibi doğuyor.

Yaz mevsimini içinizi ısıtacak ürünlerle karşılayan Paşabahçe Mağazaları, yüzlerce yeni ürün alternatifi ile evlere ve yaşam alanlarına yaz havasını getiriyor. Özgün modellere ve birbirinden farklı yaz ürünlerine www.pasabahcemagazalari.com sitesinden ya da Paşabahçe Mağazaları’ndan ulaşabilirsiniz.

Paşabahçe Mağazaları Hakkında

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye ve yurt dışında toplam 55 mağaza ile hizmet vermektedir.

↑ Back to top