0

NUDE’UN YALIN TASARIMLARI İLE BALKON KEYFİNİZE ŞIKLIK KATABİLİRSİNİZ

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası Nude’un birbirinden özel tasarımları ile balkon veya bahçe keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. En şık tasarım alternatifleri için www.nudeglass.com’u ziyaret edebilirsiniz.

NUDE / Sadelikle şıklığı buluşturan Bubble koleksiyonu

Pentagon Design tarafından Nude için tasarlanan Bubble koleksiyonu, neşeli ve modern tasarımı ile öne çıkıyor. Sadelikle şıklığı ortak bir noktada buluşturmayı başaran bu özel vazolar, cam üfleme ustaları tarafından kalıp kullanılmadan ince el işçiliği ile üretiliyor. Böylece her bir parça farklı ve özgün bir tasarıma sahip oluyor. Eğer siz de balkon dekorasyonunuzda farklı bir dokunuş arıyorsanız, Bubble vazoların soft gri veya mavi rengini tercih edebilirsiniz.

NUDE / Şık detaylarıyla eşsiz Magnolia koleksiyonu

Nude Design Team imzasını taşıyan Magnolia koleksiyonu, zarif ve çarpıcı tasarımıyla hem çiçek aranjmanlarınızı tamamlıyor hem de balkon veya bahçe dekorasyonunuza farklı bir hava katıyor. El yapımı vazoların üst kısmı beyaz, pembe veya mavi renkteyken alt kısmı içindekileri göstermesi amacıyla şeffaf olarak tasarlanıyor. Magnolia koleksiyonunda, üretim tekniği nedeniyle hiçbir parça diğerinin aynısı olamıyor.

NUDE / Layers vazolar ile neşeli balkonlar

Defne Koz’un Nude için tasarladığı Layers vazo koleksiyonu, renkleri ve ışık kırılımlarını mekana yayma özelliğine sahip. Çeşitli yarı saydam formların iç içe geçebilmesine olanak sağlayan bir tasarıma sahip olan cam vazo koleksiyonu, bulunduğu ortama farklı bir boyut katıyor. Layers koleksiyonu beyaz, gri, mavi, amber, altın ve platin renklerinde ve üç farklı formda vazo içeriyor.

NUDE / Zıtlıkların uyumu ile Blade koleksiyonu

Pentagon Design’ın Nude’a özel tasarladığı Blade koleksiyonu, camın özelliklerine başkaldıran bir tasarım anlayışıyla, yumuşaklıkla sertliği, keskinlikle de zarafeti bir araya getirerek zıtlıkların uyumunu yakalıyor. İlhamını sanatın ari renklerinden alan Blade koleksiyonu ile siz de balkon veya bahçenize ayrı bir hava katabilirsiniz.

NUDE / Duyulara hitap eden Opti koleksiyonu

Endüstriyel tasarımcı Defne Koz tarafından Nude için tasarlanan Opti koleksiyonu, duyusal dikey dalgalanma efekti ile durduğu yüzey üzerinde hipnotik gölgeler bırakıyor. Vazo ve kaselerden oluşan koleksiyondaki her bir parçanın kavisli şekli ise Defne Koz’un dizayn stilini yansıtıyor. Bahçe vey balkonunuzda büyülü bir hava yaratmak isterseniz Nude Opti koleksiyonu sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

NUDE / Doğanın güzelliğini yansıtan Eden Terrarium

Nude Tasarım Ekibi’nden Burcu Akbulut tasarımı Eden Terrariumlar, bulunduğu ortama nefes aldıracak iki farklı boyutuyla sukulentler için çok şık bir seçenek sunuyor. Siz de Eden Terrarium’lar ile doğanın güzelliğini yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz.

Camın en yalın hali: ‘Nude’

Dünyanın üçüncü en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası Nude, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan Nude; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor.

Her koleksiyonunda cam teknolojisi ve işçiliğindeki hünerle tasarım yetkinliğini birleştiren Nude markası, kullanıcıların tutku ve zevklerini en estetik biçimde yansıtan, duyumlarını artıran yaratıcı koleksiyonlar içeriyor. German Design, Red Dot, Wallpaper Design ve IF Design gibi dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarında ödülleri bulunan Nude, ödüllü koleksiyon sayısını 36’ya yükseltti.

Nude tasarımları Milano ve Türkiye’de Paşabahçe Mağazaları’nda satılıyor. Global ölçekte ise Bergdorf Goodman, WallpaperSTORE*, The Conran Shop Paris ve London, La Rinascente Milan, MOMA (Francisco, New York, Tokyo), Lane Crowford Hong Kong, Printemps Paris satış noktaları arasında yer alıyor. nudeglass.com ile de dünyanın yüz yirmi ülkesine satış yapılıyor.

↑ Back to top