0

MUSEUM HOTEL DÜNYACA ÜNLÜ ŞEFLERLE KAPADOKYA’YA LEZZET KATIYOR

Ünlü Şef Murat Bozok Dünyaca Ünlü Andrea Campani ile 20 - 21 Mayıs tarih...

Türkiye’nin tek Relais & Chateaux ünvanlı, Kapadokya’nın ilk butik oteli “Museum Hotel”,

20 -21 Mayıs tarihlerinde, dünyaca ünlü şefler Murat Bozok ve Andrea Campani’yi ağırlıyor.

Türkiye’nin tek Relais & Chateaux ünvanlı oteli Museum Hotel, benzersiz projelere ve konseptlere imza atmaya devam ediyor.

Museum Hotel, 20 – 21 Mayıs tarihlerinde ünlü şefler Murat Bozok ve Andrea Campani ile hazırladığı ‘Chefs Table’ ve ‘Gurme Brunch’larla damaklarda ve hafızalarda unutulmaz tatlara imza atıyor. 

Türkiye’nin tek Relais & Chateaux ünvanlı oteli Museum Hotel, mevsimin tüm renklerinin ve heyecanının, müzik, sanat, gastronomi ve daha birçok etkinlik ile yaşandığı Cappadox döneminde, ünlü şefler Murat Bozok ve Andrea Campani ile benzersiz lezzetleri deneyimlemeye çağırıyor!

Ünlü Şef Andrea Campani 20 - 21 Mayıs Museum Hotel ile Kapadokya'da

Uluslararası ödüllerinin yanı sıra, özgün dokunuşları ve yorumları ile de dünya çapında kendinden söz ettiren ünlü şef Murat Bozok ve dünyaca ünlü Relais & Chateaux şeflerinin başında gelen, İtalya’nın ünlü şefi Andrea Campani, Museum Hotel’in Lil’a Restaurant’ında düzenlenen “Chefs Table” ve “Gurme Brunch” için Kapadokya’da bir araya geldiler. 20 Mayıs Cuma akşamı “Chefs Table” ile başlayan, 21 Mayıs Cumartesi günü de “Gurme Brunch” ile devam eden Museum Hotel’in gurme etkinlikleri, keyifli ve heyecan verici yeni deneyimler yaşamaya davet ediyor.

Doğanın ve tarihin tüm muhteşem görselliğini sergileyen “Museum Hotel” ayrıcalıklı ve kişiye özel hizmetleriyle her detayında masaldaymışsınız gibi hissedeceğiniz benzersiz deneyimler için sizi bekliyor!

 

 

www.museumhotel.com.tr

Rezervasyon için; 0(384) 219 22 20

Adres: Tekelli Mahallesi, No. 1, Uçhisar, P.K. 50240, Nevşehir / Kapadokya

Kayseri havalimanı: 65km mesafededir.

↑ Back to top