0

CONSTANCE HOTELS & RESORTS WORLD LUXURY HOTEL AWARDS İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

{CAPTION}

The World Luxury Awards 2016’nın kazananlar listesi açıklandı. Tatil keyfini lüks bir deneyime dönüştüren Constance Hotels & Resorts’un Hint Okyanusu’ndaki destinasyonlarından olan Mauritius, Seychelles, Maldives ve Madagascar’daki oteller bu ödüllere layık görüldü.

Dünyanın en iyi ve en lüks otellerinin belirlendiği “The World Luxury Awards” kapsamında, Constance Hotels & Resorts’un Hint Okyanusu’ndaki destinasyonlarından olan Mauritius, Seychelles, Maldives ve Madagascar bu ödüllere layık görüldü.

Katar’ın başkenti Doha’da 29 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirilen ‘2016 Gala Seremonisi’ Constance Hotels & Resorts’un, Mauritius, Seyşeller, Maldivler ve Madagaskar’daki toplam 7 oteline “En İyi Otel Markası” olarak kalitelerinin altını çizen ödüller verildi.

Constance Hotels & Resorts bölgedeki “En iyi otel markası” ve Mauritius, Seyşeller, Maldivler ve Madagascar’da konumlanan “7 Özelliğinin Kalitesinin Altını En İyi Çizen” ödüllerine layık görüldü.

Constance Hotels and Resorts İcra Kurulu Başkanı Jean-Jacques Vallet, Mauritius’lu otel grubunun başarısını vurgulayarak bu tanımlamalardan gurur duyduğunu bildirdi. “Constance Hotels & Resorts olarak Hint Okyanusu’nda lüks misafirperverliği konusunda önde gelen grup olarak kendimizi korumak için çalışıyoruz. Son 5 yılda almış olduğumuz ödüller bize doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Hepsi değerli ve cesaret verici. Fakat bu son ödüller lüks servislerimizin kabul edildiğinin belirtisidir. Gelecek yıl tekrar burada olmak için yaptığımız en iyi şeyi yapıp daha fazla yol katetmeye devam edeceklerini belirtti.”

*World Luxury Hotel Awards* *Hakkında*

World Luxury Hotel Awards lüks konaklama sektöründe otellerin hem konukların hem de sanayicilerin saygısını kazanmaları için 60’dan fazla kategoride halkın oylarıyla yapılan bir başarı ölçme zirvesidir. Dünya Lüks Otel Ödülü sadece misafirlerin güvenini kazanmak değil, bu son derece rekabetçi zamanlarda müşteri sadakatini korumak ama aynı zamanda otelin sürekli büyüme ve gelişmesini teşvik etmektir.

Tam Liste ise;

· *Constance Hotels & Resorts Moofushi Maldives *
Dünya’daki En Yeşil Otel ödülü.
· Bu yıl yenilenen *Constance Hotels & Resorts Lemuria Seychelles*
Kıta’nın En İyi Lüks Golf Resort’u ödülü.
· Yakın zamanda yenilenmiş *Constance Hotels & Resorts Belle Mare Plage Mauritius*
Bölgedeki En İyi Lüks Golf Resort ödülü.
· *Constance Hotels & Resorts Le Prince Maurice*
Bölge için En İyi Manzaralı Çevre ödülü.

· *Constance Hotels & Resorts Ephelia Seychelles*
Seyşellerdeki Lüks Ada Resort’u ödülü.
· *Constance Hotels & Resorts Halaveli Maldives*
Maldivler’deki En İyi Lüks Watervilla ödülü.
· *Constance Hotels & Resorts Tsarabanjina Madagascar*
Madagascar’daki En İyi Saklanmış Resort ödülü.

↑ Back to top